Jmenuji se Lada Bennetová.V roce 2004 jsem absolvovala základní kurz sportovní a rekondiční masáže, kde jsem se naučila základy anatomie. První rok jsem se masážím věnovala v kruhu rodiny a přátel. Poté jsem získala uplatnění jako masérka na zimním stadionu,kde jsem masírovala hokejisty. Rukama mi prošlo množství frofesionálních sportovců různých odvětví.
 
Líbilo se mi, že masáže dovedou pomáhat nejen od bolestí způsobených svalovým přetížením, ale že jiné metody než sportovní masáž dovedou pomoci od bolestí chronických. Věděla jsem, že pouze dalším studiem a absolvováním kurzů se mohu rozvíjet a lépe tak pomáhat mým klientům. Fungovalo to, cíleně jsem pomáhala klientům od dlouhodobých zdravotních potíží.
 
Lidé, kterým jsem pomohla od bolestí říkali, že mají zase chuť do života, že se jim lépe žije. Zaznamenala jsem, že někteří z mých klientů, kteří mají zdravotní potíže, prožívají právě těžké životní období, řeší partnerské problémy, či potíže v práci. Všimla jsem si, že když se při masáži psychicky uvolní, jejich bolesti také ustoupí. 
 
Uvědomila jsem si, že s postupným řešením zdravotních potíží mizí ty psychické a opačně. Že při řešení osobních problémů mizí ty fyzické. Zjistila jsem, že náš duševní i fyzický stav jsou zákonitě propojeny. Začala jsem se zajímat o psychosomatiku zdravotních potíží. A především jsem se začala do hloubky zajímat, jak velký vliv má masáž na psychický stav člověka. Zjistila jsem, jak mocně je náš mozek propojen nervovým systémem s naším tělem, jak přesně na tělo působit cílenou masáží tak, aby se psychické napětí klienta uvolnilo. 
 
Tyto poznatky mě vedou dál cestou postupného studia o poznání lidského těla.Zájímám se o techniky chiropraxe. Práce terapeutky je pro mě posláním. 
 
Chci pomáhat lidem s jejich zdravotními potížemi. Je pro mě však také důležité v dnešním světě stresu lidem přinášet blahodárný pocit pohody a klidu pomocí masáže, aby mohli s větší silou bojovat se svým životním posláním a nalezením svého životního úkolu.
 
 
 

Kdo mi prošel rukama z vrcholových sportovců ............

Soňa Nováková

Martina Schwobová

 

 

Marta Solipiwko

 

 

Tomáš Netík

 

 

Emanuel Rego