Reflexní masáž plosky nohou

 
 

Ač se to nezdá, nohy jsou jednou z nejcitlivějších oblastí lidského těla. Použití několika tisíc let starých poznatků reflexologie o propojení specifických zón a tlakových bodů s určitým vnitřním orgánem či částí těla je tedy právě na nohou nejvhodnější.


 

Na chodidlech a nohou se vlastně promítá v takovýchto bodech celé naše tělo podle osové souměrnosti. V praxi to znamená, že reflexní bod odpovídající orgánu, který se nachází na pravé straně, najdeme na pravé noze a naopak.

 

Reflexní masáže nohou jsou léčebnou metodou, jejíž pomocí lze významně ovlivňovat činnost a hlavně správnou funkci vnitřních orgánů a ostatních částí těla bez použití farmaceutických léčiv. Podněcují tělo k tomu, aby se regenerovalo samo zevnitř. Reflexologie je totiž postavena na skutečnosti, že tělem proudí energie po drahách, tzv. meridiánech, které se však mohou vlivem špatných podmínek zablokovat, což má za následek nemoc nebo zdravotní potíž. Reflexní masáže nohou dovedou tuto energii zase uvolnit a navodit tělu ztracenou rovnováhu.

 
 

 

 

30 min

400 Kč

 

55 min

700 Kč

 

85 min

1 000 Kč

 

110 min

1 250 Kč

 

140 min

1 600 Kč