Těhotenská masáž

 
 
Masáž je speciálně přizpůsobena potřebám těhotných žen. Dopřejte si v tomto důležitém období vašeho života příjemnou masáž a uklidňující terapii.
 

V období těhotenství mohou ženu provázet nejen radostné pocity z očekávání miminka, ale mohou ji trápit zdravotní potíže (nevolnost, bolesti zad, kloubů, otoky nohou, pálení žáhy a jiné). Těmto drobným potížím se dá z velké části předcházet kvalitní těhotenskou masáží.

Používám velmi  kvalitní olej, který vyživuje kůži, která je v těhotenství maximálně namáhaná, olej působí do hloubky, čímž zamezuje vysoušení a následnému popraskání, pokožka zůstává pružná a vláčná. Jemná vůně a účinky pečlivě zvolených esenciálních olejů přispívají k harmonizaci duševní a tělesné rovnováhy. 

Masáž zaměřuji na ta místa, která jsou v těhotenství nejvíce zatěžována - šíje, záda, bedra - především oblast křížokyčelního skloubení a dolní končetiny.  

Těhotenské masáže doporučuje i většina gynekologů. Nevhodná je masáž pouze pro těhotné ženy do třetího měsíce a při rizikovém těhotenství. Vždy musí proto tuto masáž odsouhlasit odborný lékař. Jinak jsou ale masáže těhotných žen naprosto bezpečné. Jestliže je těhotenství bezproblémové, může žena masáž absolvovat i týden před porodem. 

Účinky:

  • uleví od napětí a ztuhlosti zádových svalů a končetin
  • zmírní únavu
  • pomáhá odstranit otoky
  • působí jako prevence křečových žil

Tato masáž je vhodná pro těhotné ženy od 4.měsíce těhotenství.

 

Kontraindikace :

 
horečnatá, infekční nebo akutně zánětlivá onemocnění stavy vyžadující klid na lůžku krvácivé stavy ( hemofilie, leukémie, atd. ) ,
nádorová onemocnění .

 

Z gynekologického hlediska:

rizikové těhotenství špinění, krvácení časté tvrdnutí bříška zkracování čípku hrozící potrat.

 


   Ceník

Těhotenská masáž

30 min

400 Kč

 

55 min

700 Kč

 

85 min

1000 Kč

 

110 min

1 250 Kč